Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Amouage Lyric Man Amouage για άνδρες

Amouage Lyric Man Amouage για άνδρες

Amouage Lyric Man Amouage για άνδρες Εικόνες Amouage Lyric Man Amouage για άνδρες Εικόνες Amouage Lyric Man Amouage για άνδρες Εικόνες Amouage Lyric Man Amouage για άνδρες Εικόνες

Amouage Lyric Man από Amouage είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Amouage Lyric Man κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και λάιμ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Αγγελική, άνθη πορτοκαλιάς, γάλβανο, μοσχοκάρυδο, τζίντζερ και σαφράν; οι νότες της βάσης είναι Πεύκο, σανδαλόξυλο, θυμίαμα, Βανίλια και Μόσχος.

Περγαμόντο λάιμ

τριαντάφυλλο Αγγελική άνθη πορτοκαλιάς γάλβανο μοσχοκάρυδο τζίντζερ σαφράν

Πεύκο σανδαλόξυλο θυμίαμα Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amouage Lyric Man by Amouage.

Amouage Lyric Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Amouage Lyric Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Amouage Lyric Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amouage Lyric Man by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amouage Lyric Man by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Giorgio Armani Armani Code Salvador Dali Le Roy Soleil Bois 1920 Classic 1920 Yves Saint Laurent Opium Collector Edition 2008 Avon Rare Rubies Washington Tremlett Clove Absolute Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir Police Pure Police Pure DNA Homme Caron Poivre Avon Christian Lacroix Absynthe for Him DSH Perfumes Jitterbug Bijan B Exquisite for Men