Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Beloved Amouage για γυναίκες

Beloved Amouage για γυναίκες

Beloved Amouage για γυναίκες Εικόνες

Beloved από Amouage είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Beloved κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bernard Ellena. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, γιασεμί, τριαντάφυλλο, φασκόμηλο, Χαμομήλι, γαρίφαλο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι αθάνατο, λάβδανο, Υλάνγκ Υλάνγκ, πατσουλί, Βενζόη , Ολίβανο και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κέδρος, Βανίλια, Καστορέουμ, μοσχογαλή, δέρμα και Ζωϊκό Άμπερ.

Λεβάντα γιασεμί τριαντάφυλλο φασκόμηλο Χαμομήλι γαρίφαλο Κάρδαμο

αθάνατο λάβδανο Υλάνγκ Υλάνγκ πατσουλί Βενζόη Ολίβανο Βιολέτα

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος Βανίλια Καστορέουμ μοσχογαλή δέρμα Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Beloved by Amouage.

Beloved Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Beloved fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Beloved, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Beloved by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Beloved by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bond No 9 Chelsea Flowers Roberto Capucci Ballade a Venise Fragonard Marche aux Fleurs Memo Sundance Melvita Floral Water Cornflower Lord`s Jester Anthea Max Mara Max Mara Gold Touch Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Essentially Me Tangos Fragonard Bleu Riviera Maitre Parfumeur et Gantier Jasmin