Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau d`Amouage Amouage για γυναίκες

Eau d`Amouage Amouage για γυναίκες

τροπικό
Eau d`Amouage Amouage για γυναίκες Εικόνες

Eau d`Amouage από Amouage είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau d`Amouage κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο , παπάγια και Μάνγκο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, μανόλια και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βέτιβερ.

ροδάκινο παπάγια Μάνγκο

παιώνια μανόλια Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau d`Amouage by Amouage.

Eau d`Amouage Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Eau d`Amouage fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Eau d`Amouage, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau d`Amouage by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau d`Amouage by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Tuscany Per Donna Puma Flowing Miss Sixty Miss Sixty Elixir Kenzo Kashaya Sahlini Parfums La Femme Carlos Santana Carlos Santana for Women Avon Far Away Fragonard Diamant Oscar de la Renta Soft Amber Roberta di Camerino Donna R Morris Gocce di Napoleon Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle