Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Fate for Men Amouage για άνδρες

καπνιστό
Fate for Men Amouage για άνδρες Βίντεο
Fate for Men Amouage για άνδρες Εικόνες Fate for Men Amouage για άνδρες Εικόνες

Fate for Men από Amouage είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Fate for Men κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι σαφράν, τζίντζερ, κύμινο, αψιθιά και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, θυμίαμα, Ολίβανο, λάβδανο, βάλσαμο κοπαχου και αθάνατο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, Κέδρος, σπόρος Τόνκα, γλυκόρριζα, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

σαφράν τζίντζερ κύμινο αψιθιά Μανταριν ορανζ

τριαντάφυλλο θυμίαμα Ολίβανο λάβδανο βάλσαμο κοπαχου αθάνατο

λάβδανο Κέδρος σπόρος Τόνκα γλυκόρριζα Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fate for Men by Amouage.

Fate for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Fate for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Fate for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fate for Men by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fate for Men by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Guerlain Shalimar Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Montana Just Me Victoria`s Secret Rapture Elizabeth Arden Spiced Green Tea Iceberg Light Fluid Iceberg Man Pacifica Madagascar Spice DSH Perfumes Jitterbug Bella Bellissima Perfect Night Demeter Fragrance Holy Smoke Hilde Soliani Saaliiisssiimo A Perfume Organic Mejica