Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Jubilation for Women Amouage για γυναίκες

Jubilation for Women Amouage για γυναίκες

καπνιστό
κίτρινο φλόραλ
Jubilation for Women Amouage για γυναίκες Εικόνες Jubilation for Women Amouage για γυναίκες Εικόνες Jubilation for Women Amouage για γυναίκες Εικόνες

Jubilation for Women από Amouage είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jubilation for Women κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο, εστραγκόν και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι λάβδανο, τριαντάφυλλο, Αρτεμισία και θυμίαμα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βέτιβερ και Μύρο.

Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο εστραγκόν λεμόνι

λάβδανο τριαντάφυλλο Αρτεμισία θυμίαμα

Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βέτιβερ Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jubilation for Women by Amouage.

Jubilation for Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Jubilation for Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Jubilation for Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jubilation for Women by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jubilation for Women by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Trouble Trussardi Trussardi Inside for women Parfums Elite Elite Model Attitude Lolita Lempicka Fleur de Corail Fendi Fendi 2004 Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Slava Zaitsev Nikita Atelier Flou Shamsin Le Jardin Retrouve Tubéreuse Trianon Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Mazzolari Fleurs d'Oranger Otto Kern Egoluxe Feminin