Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Jubilation for Women Amouage για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

καπνιστό
κίτρινο φλόραλ
Jubilation for Women Amouage για γυναίκες Εικόνες Jubilation for Women Amouage για γυναίκες Εικόνες Jubilation for Women Amouage για γυναίκες Εικόνες

Jubilation for Women από Amouage είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jubilation for Women κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο, εστραγκόν και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι λάβδανο, τριαντάφυλλο, Αρτεμισία και θυμίαμα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βέτιβερ και Μύρο.

Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο εστραγκόν λεμόνι

λάβδανο τριαντάφυλλο Αρτεμισία θυμίαμα

Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βέτιβερ Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jubilation for Women by Amouage.

Jubilation for Women Σχόλια Αρωμάτων

Jubilation for Women by Amouage 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Jubilation for Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Jubilation for Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jubilation for Women by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jubilation for Women by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Britney Spears In Control Curious Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Donna Karan Donna Karan Gold Ted Lapidus Lapidus Woman Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Mimmina Mimmina Aubusson Desirade Tesori d`Oriente Papavero del Tibet Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 Rose en Bos Rose & Vines