Σχεδιαστές » A » « Ομάδες

Lilac Love Amouage για γυναίκες

Lilac Love Amouage για γυναίκες

κακάο
Lilac Love Amouage για γυναίκες Εικόνες Lilac Love Amouage για γυναίκες Εικόνες

Lilac Love από Amouage είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Lilac Love κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, γαρδένια, παιώνια και ηλιοτρόπιο; οι μεσαίες νότες είναι ρίζα ίρις, Κακάο και σπόρος Τόνκα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανίλια.

γιασεμί τριαντάφυλλο γαρδένια παιώνια ηλιοτρόπιο

ρίζα ίρις Κακάο σπόρος Τόνκα

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lilac Love by Amouage.

Lilac Love Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Lilac Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Lilac Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lilac Love by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lilac Love by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Yeslam Darling Rose Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Parfum d`Empire Eau de Gloire DSH Perfumes L`Homme Pacifica Hawaiian Ruby Guava Washington Tremlett MPH (Miles Per Hour) Ulrich Lang Nightscape Yves Rocher Framboise Esprit Imagine for Him Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Laurence Dumont Vanille Abricot Madonna Nudes 1979 Sparkle