Σχεδιαστές » A » Δερμα « Ομάδες

Memoir Man Amouage για άνδρες

Memoir Man Amouage για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Memoir Man Amouage για άνδρες Εικόνες Memoir Man Amouage για άνδρες Εικόνες

Memoir Man από Amouage είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Memoir Man κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Karine Vinchon Spehner. Οι νότες κορυφής είναι Βασιλικός, μέντα και αψιθιά; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, θυμίαμα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, ξύλο γκουαϊακ, δρυς βρύα , Κεχριμπάρι, Βανιλια, ταμπάκο, δέρμα, Βέτιβερ και Μόσχος.

Βασιλικός μέντα αψιθιά

Λεβάντα θυμίαμα τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ δρυς βρύα Κεχριμπάρι Βανιλια ταμπάκο δέρμα Βέτιβερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Memoir Man by Amouage.

Memoir Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Memoir Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Memoir Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Memoir Man by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Memoir Man by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Chanel Cuir de Russie Versace Versace L'Homme Montana Parfum de Peau Etienne Aigner Suede Edition men Acca Kappa 1869 Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Ayala Moriel Espionage Ayala Moriel Frangipanni Gloves Krigler Lieber Gustav Auguste Esprit de Cuir Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris