Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Reflection Man Amouage για άνδρες

Reflection Man Amouage για άνδρες

Reflection Man Amouage για άνδρες Εικόνες

Reflection Man από Amouage είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Reflection Man κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Lucas Sieuzac. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, πιπεριά τσίλι και τριαντάφυλλο του Μάϊ; οι μεσαίες νότες είναι ρίζωμα ίρις, γιασεμί και νερόλι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Βέτιβερ και Κέδρος.

δεντρολίβανο πιπεριά τσίλι τριαντάφυλλο του Μάϊ

ρίζωμα ίρις γιασεμί νερόλι

σανδαλόξυλο πατσουλί Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Reflection Man by Amouage.

Reflection Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Reflection Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Reflection Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Reflection Man by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Reflection Man by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Kenzo Air Canali Canali Men Carolina Herrera 212 Men Chopard Casran Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Escentric Molecules Molecule 01 Escentric Molecules Escentric 01 Amouage Silver Cologne Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Neil Morris Storm Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver