Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Silver Cristal Amouage για γυναίκες

Silver Cristal Amouage για γυναίκες

Silver Cristal από Amouage είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Silver Cristal κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι Κυκλάμινο, Γεράνι, Καρότο, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι γαρίφαλο, ηλιοτρόπιο, ίριδα, γιασεμί, ροδάκινο και δαμάσκηνο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, βρύα δριός, ξύλο γκουαϊακ, σανδαλόξυλο, Βανίλια, θυμίαμα, Κέδρος και μοσχογαλή.

Κυκλάμινο Γεράνι Καρότο κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ

γαρίφαλο ηλιοτρόπιο ίριδα γιασεμί ροδάκινο δαμάσκηνο

Κεχριμπάρι βρύα δριός ξύλο γκουαϊακ σανδαλόξυλο Βανίλια θυμίαμα Κέδρος μοσχογαλή

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Silver Cristal by Amouage.

Silver Cristal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Silver Cristal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Silver Cristal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Silver Cristal by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Silver Cristal by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Comme des Garcons Odeur 53 Salvatore Ferragamo Parfum Subtil La Perla Charme Alexander McQueen My Queen Light Mist Sweet Years Just Me Indult Isvaraya Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil Molinard Les Fleurs: Violette Parfums DelRae Mythique Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Parfums DelRae Panache Jeanne Arthes CO2 Pink Label