Σχεδιαστές » A » Συπρε « Ομάδες

The Library Collection Opus I Amouage για γυναίκες και άνδρες

The Library Collection Opus I Amouage για γυναίκες και άνδρες

The Library Collection Opus I Amouage για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

The Library Collection Opus I από Amouage είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. The Library Collection Opus I κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daniel Maurel. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο, Νεράντζι και δαμάσκηνο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, τουμπερόζα, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, σανδαλόξυλο, ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος της Βιρτζίνιας, θυμίαμα, σπόρος Τόνκα και πάπυρος.

Κάρδαμο Νεράντζι δαμάσκηνο

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

βετιβέρ σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ Κέδρος της Βιρτζίνιας θυμίαμα σπόρος Τόνκα πάπυρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about The Library Collection Opus I by Amouage.

The Library Collection Opus I Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage The Library Collection Opus I fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage The Library Collection Opus I, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει The Library Collection Opus I by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για The Library Collection Opus I by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Courreges Eau de Courreges Byblos Blu Happy Hour Serge Lutens Muscs Koublai Khan Penhaligon`s Quercus Lanvin Monsieur Lanvin Bronnley English Fern Creed Vintage Tabarome Lacoste 2000 Schiaparelli Snuff Alviero Martini Urban Safari Man Jeanne Arthes Shanghai Night Galimard Seigneur