Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Ubar Amouage για γυναίκες

Ubar Amouage για γυναίκες

Ubar Amouage για γυναίκες Εικόνες Ubar Amouage για γυναίκες Εικόνες

Ubar από Amouage είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ubar κυκλοφόρησε το έτος 1995. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Creations Aromatiques. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι, πορτοκάλι , κουβέβα και φύλλο βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθη πορτοκαλιάς, Υλάνγκ Υλάνγκ, τουμπερόζα, φρέζια, κρίνο της κοιλάδας και Παλλισανδρος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια, πατσουλί, Βέτιβερ, βάλσαμο κοπαχου και Μαύρο Άμπερ.

μανταρίνι πορτοκάλι κουβέβα φύλλο βιολέτας

γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα φρέζια κρίνο της κοιλάδας Παλλισανδρος

σανδαλόξυλο Βανίλια πατσουλί Βέτιβερ βάλσαμο κοπαχου Μαύρο Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ubar by Amouage.

Ubar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Ubar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Ubar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ubar by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ubar by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes 24 Faubourg Eau Delicate Olivier Strelli Olivier Strelli Montale Crystal Flowers Ulric de Varens So Varens Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Caron Royal Bain de Caron Sarantis C-Thru Purple Diamond Coty Tribe Giorgio Beverly Hills Sunshine Masaki Matsushima mat; le rouge DSH Perfumes Cielle Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition