Σχεδιαστές » A » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Ancestry Amway για άνδρες

Ancestry Amway για άνδρες

Ancestry από Amway είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, κόλιανδρος και Θυμάρι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και άνθος πορτοκαλιού Αφρικής; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

Λεβάντα κόλιανδρος Θυμάρι

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ancestry by Amway.

Ancestry Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amway Ancestry fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amway Ancestry, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ancestry by Amway. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ancestry by Amway αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Jil Sander Sun Men Joop! Jump Summer Temptation L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Lorenzo Villoresi Garofano Guepard Guepard Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret Aramis Aramis Cool Blend Corine de Farme Eros Cool Demeter Fragrance Gingerale Keiko Mecheri Paname Nejma Puro Intense