Σχεδιαστές » A » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Silencio Ana Salazar για γυναίκες

Silencio Ana Salazar για γυναίκες

κανέλα
Silencio Ana Salazar για γυναίκες Εικόνες

Silencio από Ana Salazar είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. Silencio κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρφι, λάιμ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι τζίντζερ, Κανέλα και Χαμομήλι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

μοσχοκάρφι λάιμ Μανταριν ορανζ

τζίντζερ Κανέλα Χαμομήλι

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Silencio by Ana Salazar.

Silencio Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ana Salazar Silencio fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ana Salazar Silencio, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Silencio by Ana Salazar. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Silencio by Ana Salazar αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Pal Zileri Lab i-White Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Odori Zafferano B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Gant Gant Summer 2009 biehl parfumkunstwerke eo02 Creed Epicea James Heeley Esprit du Tigre Demeter Fragrance Black Pepper Ralph Lauren Big Pony 3 NANADEBARY Green LR LR Classics Monaco