Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Absolute Oriental Angel Schlesser για γυναίκες

Absolute Oriental Angel Schlesser για γυναίκες

Absolute Oriental Angel Schlesser για γυναίκες Εικόνες Absolute Oriental Angel Schlesser για γυναίκες Εικόνες

Absolute Oriental από Angel Schlesser είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Absolute Oriental κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, φρέζια και Oσμανθός; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, τριαντάφυλλο και σαφράν; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, πατσουλί, Μόσχος, σανδαλόξυλο και Βέτιβερ.

Περγαμόντο φρέζια Oσμανθός

παιώνια τριαντάφυλλο σαφράν

Βανίλια πατσουλί Μόσχος σανδαλόξυλο Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Absolute Oriental by Angel Schlesser.

Absolute Oriental Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Angel Schlesser Absolute Oriental fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Angel Schlesser Absolute Oriental, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Absolute Oriental by Angel Schlesser. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Absolute Oriental by Angel Schlesser αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Versace Versus Donna Yves Rocher Ispahan Jeanne Arthes Made In Love Jenna Jameson Heartbreaker by Jenna Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Carven Variations Daisy Fuentes Dianoche Passion Night Viktor&Rolf Flowerbomb Christmas 2010 Edition S.T. Dupont Miss Dupont Madonna Nudes 1979 Pour Femme