Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Ambre Frais Homme Angel Schlesser για άνδρες

Ambre Frais Homme Angel Schlesser για άνδρες

Ambre Frais Homme Angel Schlesser για άνδρες Εικόνες

Ambre Frais Homme από Angel Schlesser είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Ambre Frais Homme κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και Βερβένα λέμόν; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , μύρο, ρετσίνη και νότες ξύλων.

κόλιανδρος Περγαμόντο γκρειπ φρουτ Βερβένα λέμόν

Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι φύλλο βιολέτας

Βενζόη μύρο ρετσίνη νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre Frais Homme by Angel Schlesser.

Ambre Frais Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Angel Schlesser Ambre Frais Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Angel Schlesser Ambre Frais Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre Frais Homme by Angel Schlesser. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre Frais Homme by Angel Schlesser αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Burberry Brit for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Ted Lapidus Altamir Orlane Be 21 Montale Vetiver Des Sables By Kilian Cruel Intentions Lorenzo Villoresi Alamut Profumum Roma Fumidus SoOud Burqua Bath and Body Works Noir Esteban Cedre