Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Angel Schlesser Essential for Men Angel Schlesser για άνδρες

Angel Schlesser Essential for Men Angel Schlesser για άνδρες

καφές

Angel Schlesser Essential for Men από Angel Schlesser είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Angel Schlesser Essential for Men κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι Μήλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα, Καφές και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σπόρος Τόνκα, Μόσχος και Κέδρος.

Μήλο Περγαμόντο

Κανέλα Καφές φύλλο βιολέτας

δέρμα σπόρος Τόνκα Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Angel Schlesser Essential for Men by Angel Schlesser.

Angel Schlesser Essential for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Angel Schlesser Essential for Men by Angel Schlesser. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Angel Schlesser Essential for Men by Angel Schlesser αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Vetiver Lacoste Lacoste Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Ralph Lauren Safari for Men Lanvin Oxygene Homme Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Mark Buxton Sounds & Visions Hugo Boss Boss In Motion Black Pacsun Vurt Red Collistar Acqua Attiva Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Akon Konvict Homme