Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Esprit de Gingembre Pour Homme Angel Schlesser για άνδρες

Esprit de Gingembre Pour Homme Angel Schlesser για άνδρες

Esprit de Gingembre Pour Homme από Angel Schlesser είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Esprit de Gingembre Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι φλούδα λεμονιού, τζίντζερ και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, πιπέρι μπέρμπον και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ Μπέρμπον, Κέδρος Άτλας και λευκός μόσχος.

φλούδα λεμονιού τζίντζερ γκρειπ φρουτ

Λεβάντα πιπέρι μπέρμπον Κάρδαμο

Βέτιβερ Μπέρμπον Κέδρος Άτλας λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Esprit de Gingembre Pour Homme by Angel Schlesser.

Esprit de Gingembre Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Esprit de Gingembre Pour Homme by Angel Schlesser. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Esprit de Gingembre Pour Homme by Angel Schlesser αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Versace Versace Man Esprit Esprit Horizon Women Yves Rocher Comme une Evidence Homme Aramis Havana Reserva Etro Benetroessere Raving Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble Floris Santal Krigler America One Guerlain Chamade Pour Homme Montale Aoud Safran Ulric de Varens Creation N° 44 Jeanne Arthes Boum Pour Homme