Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Rosarium Angela Ciampagna για γυναίκες και άνδρες

Rosarium Angela Ciampagna για γυναίκες και άνδρες

μέλι
Rosarium Angela Ciampagna για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Rosarium από Angela Ciampagna είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Rosarium κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Angela Ciampagna. Οι νότες κορυφής είναι μέλι, και Σπόροι Καρότου; οι μεσαίες νότες είναι ιουνίπερος, νότες ξύλων, Βιολέτα και Σπόροι Σέλερυ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια, Κέδρος, Βέτιβερ και θυμίαμα.

μέλι Σπόροι Καρότου

ιουνίπερος νότες  ξύλων Βιολέτα Σπόροι Σέλερυ

Μόσχος Βανίλια Κέδρος Βέτιβερ θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rosarium by Angela Ciampagna.

Rosarium Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Angela Ciampagna Rosarium fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Angela Ciampagna Rosarium, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rosarium by Angela Ciampagna. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rosarium by Angela Ciampagna αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Azzaro Silver Black Geo. F. Trumper GFT Jardin de France Eau boisee Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Lotto Gravity Power for Men Pacifica Sandalwood Pacifica Avalon Juniper Princesse Marina De Bourbon M de Bourbon Smell Bent Pere Noel Coward Ralph Lauren Big Pony 1 Sinfonia di Note Bouquet de Bois CnR Create Virgo for Men