Σχεδιαστές » A » Συπρε « Ομάδες

Animale Animale για γυναίκες

Animale Animale για γυναίκες

Animale από Animale είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. Animale κυκλοφόρησε το έτος 1987. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, νότες πρασίνου, υάκυνθος, νερόλι, Περγαμόντο και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι μεσαίες νότες είναι μέλι, Γαρύφαλλο, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Μόσχος, Καρύδα, μοσχογαλή, βρύα δριός και Βέτιβερ.

κόλιανδρος νότες πρασίνου υάκυνθος νερόλι Περγαμόντο Ροδόξυλο Βραζιλίας

μέλι Γαρύφαλλο ρίζωμα ίρις γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

πατσουλί Μόσχος Καρύδα μοσχογαλή βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Animale by Animale.

Animale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Animale Animale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Animale Animale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Animale by Animale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Animale by Animale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Comme des Garcons Comme des Garcons Tom Ford Noir de Noir La Perla Parfum Prive Creed Green Valley Miller Harris Terre de Bois Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Paloma Picasso Mon Parfum Penhaligon`s Racquets Formula Frank Los Angeles Frank No.3 Basile Basile Uomo Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica