Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Animale Temptation for Men Animale για άνδρες

Animale Temptation for Men Animale για άνδρες

Animale Temptation for Men Animale για άνδρες Εικόνες Animale Temptation for Men Animale για άνδρες Εικόνες

Animale Temptation for Men από Animale είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Animale Temptation for Men κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Κυπαρίσσι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι εξωτικά ξύλα, σπόρος Τόνκα, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Κυπαρίσσι λεμόνι

μοσχοκάρυδο Λεβάντα

εξωτικά ξύλα σπόρος Τόνκα Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Animale Temptation for Men by Animale.

Animale Temptation for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Animale Animale Temptation for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Animale Animale Temptation for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Animale Temptation for Men by Animale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Animale Temptation for Men by Animale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Azzaro Eau Belle D'Azzaro Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Air-Val International Finding Nemo Benetton Benetton Cold Benetton B. Clean Soft Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar The Different Company Bergamote Guerlain Eau de Guerlain O Boticario Acqua Brasilis Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu