Σχεδιαστές » A » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Annayake Pour Elle Annayake για γυναίκες

Annayake Pour Elle Annayake για γυναίκες

ozoνώδες
Annayake Pour Elle Annayake για γυναίκες Εικόνες

Annayake Pour Elle από Annayake είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Annayake Pour Elle κυκλοφόρησε το έτος 2000. Annayake Pour Elle έχει δημιουργηθεί από Lucas Sieuzac και Emilie (Bevierre) Coppermann. Οι νότες κορυφής είναι Φύλλο Συκιάς, τσάι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι αγριολούλουδα και μπλε λωτός; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, νότες ξύλων και νότες ξύλων.

Φύλλο Συκιάς τσάι Περγαμόντο

αγριολούλουδα μπλε λωτός

Μόσχος νότες  ξύλων νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Annayake Pour Elle by Annayake.

Annayake Pour Elle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annayake Annayake Pour Elle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annayake Annayake Pour Elle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Annayake Pour Elle by Annayake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Annayake Pour Elle by Annayake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Chloe Chloe Innocence CB I Hate Perfume I am a Dandelion Versace Versace Essence Emotional Esteban Tempete de Zeste Les Nereides Vert d'Eau Frapin Esprit de Fleurs Avon 50's glam Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell Priscilla Presley Indian Summer Berkeley Square White Muguet Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 Love & Toast Juniper Gin