Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Annayake Pour Elle Light Annayake για γυναίκες

Annayake Pour Elle Light Annayake για γυναίκες

aquatic
Annayake Pour Elle Light Annayake για γυναίκες Εικόνες

Annayake Pour Elle Light από Annayake είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Annayake Pour Elle Light κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, Ρητίνη ελεμι και Σύκο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νούφαρο, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, ξύλο γκουαϊακ και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Ρητίνη ελεμι Σύκο

γιασεμί νούφαρο τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα

Μόσχος σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Annayake Pour Elle Light by Annayake.

Annayake Pour Elle Light Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annayake Annayake Pour Elle Light fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annayake Annayake Pour Elle Light, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Annayake Pour Elle Light by Annayake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Annayake Pour Elle Light by Annayake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancaster Aquazur Esprit Life by Esprit Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Olivier Strelli The World Is Wonderful Kenneth Cole Reaction for Her Bvlgari BLV Absolute Ulric de Varens Varens Love Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve I Profumi di Firenze Dolceamaro Mayssa Mayssa Jeanne Arthes CO2 Pour Femme