Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Annayake Pour Lui Annayake για άνδρες

Annayake Pour Lui Annayake για άνδρες

Annayake Pour Lui Annayake για άνδρες Εικόνες Annayake Pour Lui Annayake για άνδρες Εικόνες

Annayake Pour Lui από Annayake είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Annayake Pour Lui κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christophe Raynaud. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, τσάι, Μήλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Μπαμπού, Λωτός και Aνθός Βαμβακιού; οι νότες της βάσης είναι μαλλί της γριάς, φουντούκι και σπόρος Τόνκα.

Μανταριν ορανζ τσάι Μήλο Περγαμόντο

Μπαμπού Λωτός Aνθός Βαμβακιού

μαλλί της γριάς φουντούκι σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Annayake Pour Lui by Annayake.

Annayake Pour Lui Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annayake Annayake Pour Lui fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annayake Annayake Pour Lui, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Annayake Pour Lui by Annayake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Annayake Pour Lui by Annayake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Christian Dior Fahrenheit Summer Carolina Herrera 212 Men Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Versace Black Jeans Burberry Touch for Men Elizabeth Arden Mediterranean Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Comptoir Sud Pacifique Vetyver Haiti Paul Smith Paul Smith Men Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Bijou Gendarme Grabazzi Corine de Farme Eros Hot