Σχεδιαστές » A » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Hanami Annayake για γυναίκες

Hanami Annayake για γυναίκες

Hanami Annayake για γυναίκες Εικόνες Hanami Annayake για γυναίκες Εικόνες

Hanami από Annayake είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Hanami κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Martine Pallix. Οι νότες κορυφής είναι Βιολέτα και Κυκλάμινο; οι μεσαίες νότες είναι Άνθη Κερασιάς, γιασεμί και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Βιολέτα Κυκλάμινο

Άνθη Κερασιάς γιασεμί παιώνια

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hanami by Annayake.

Hanami Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annayake Hanami fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annayake Hanami, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hanami by Annayake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hanami by Annayake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys D`Orsay Tilleul Pierre Balmain Vent Vert Original Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique Calypso Christiane Celle Jasmin Les Nereides Vert d'Eau Loewe Quizas, Quizas, Quizas Yves Rocher Ode a la Vie Smell Bent Little Miss Panda Shiseido Relaxing Fragrance Revlon Jontue Nicolas Danila European Gardens