Σχεδιαστές » A » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Kuroi Annayake για άνδρες

Kuroi Annayake για άνδρες

Kuroi από Annayake είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Kuroi κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι καρυκεύματα και μάτε; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

Εσπεριδοειδή πιπέρι

καρυκεύματα μάτε

Κεχριμπάρι νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kuroi by Annayake.

Kuroi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annayake Kuroi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annayake Kuroi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kuroi by Annayake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kuroi by Annayake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Amouage Ciel Pour Homme Gant Gant Summer 2009 Roger & Gallet L`Homme Sport Tonatto Profumi Albi Diptyque L`Eau de Tarocco Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Melvita Appetizing Spices Lord`s Jester Dionysus