Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Miyabi Man Annayake για άνδρες

Miyabi Man Annayake για άνδρες

Miyabi Man Annayake για άνδρες Εικόνες

Miyabi Man από Annayake είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Miyabi Man κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και Σανγκουίνι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, μοσχοκάρφι, Κάρδαμο και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

Εσπεριδοειδή Σανγκουίνι

μοσχοκάρυδο μοσχοκάρφι Κάρδαμο φύλλο βιολέτας

Μόσχος σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miyabi Man by Annayake.

Miyabi Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annayake Miyabi Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annayake Miyabi Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miyabi Man by Annayake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miyabi Man by Annayake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Yves Saint Laurent Nu Sonia Rykiel Belle en Rykiel Iceberg Light Fluid Iceberg Man Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl Coty Dulce Vanilla Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte Giorgio Armani Onde Mystere Miller Harris Fleur Oriental Ted Baker Second Skin Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero LR LR Classics Hawaii