Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Miyabi Woman Annayake για γυναίκες

Miyabi Woman Annayake για γυναίκες

Miyabi Woman Annayake για γυναίκες Εικόνες

Miyabi Woman από Annayake είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miyabi Woman κυκλοφόρησε το έτος 2009. Η νότα κορυφής είναι ροδάκινο ; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια και ήλιανθος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

ροδάκινο

φρέζια ήλιανθος

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miyabi Woman by Annayake.

Miyabi Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annayake Miyabi Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annayake Miyabi Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miyabi Woman by Annayake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miyabi Woman by Annayake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dana Tabu Jesus Del Pozo Halloween Rance 1795 Rouge Torrente L`Or de Torrente Montana Samar S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Mary Kay Warm Amber MDCI Parfums Enlevement au Serail Prada L`Eau Ambree Kat Von D Saint Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Judith Leiber Judith Leiber Night