Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Miyako Annayake για γυναίκες

Miyako Annayake για γυναίκες

καπνιστό
Miyako Annayake για γυναίκες Εικόνες

Miyako από Annayake είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Miyako κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι Κανέλα, θυμίαμα και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, ξύλο ινόκι, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, Κέδρος και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βενζόη και Μύρο.

Κανέλα θυμίαμα Κάρδαμο

σανδαλόξυλο πατσουλί ξύλο ινόκι γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Κέδρος τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι Μόσχος Βενζόη Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miyako by Annayake.

Miyako Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annayake Miyako fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annayake Miyako, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miyako by Annayake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miyako by Annayake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Laura Biagiotti Sotto Voce Tom Ford Oud Wood CoSTUME NATIONAL Scent Chopard Chopard pour Homme Mojo Be Glamouros Ted Lapidus TL Pour Lui Alexandra de Markoff Enigma Parfumerie Generale Bois Blond Creed Santal Imperial Jacques Bogart Silver Scent Laura Mercier Minuit Enchante Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots