Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Natsumi Annayake για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic
Natsumi Annayake για γυναίκες Εικόνες Natsumi Annayake για γυναίκες Εικόνες

Natsumi από Annayake είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Natsumi κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι πράσινο γρασίδι, λεμόνι, Υλάνγκ Υλάνγκ και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, Βιολέτα, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Φραγκοστάφυλλο, δαμάσκηνο, Μόσχος, ροδάκινο και Κέδρος.

πράσινο γρασίδι λεμόνι Υλάνγκ Υλάνγκ καρπούζι

άνθη πορτοκαλιάς Βιολέτα κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Φραγκοστάφυλλο δαμάσκηνο Μόσχος ροδάκινο Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Natsumi by Annayake.

Natsumi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annayake Natsumi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annayake Natsumi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Natsumi by Annayake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Natsumi by Annayake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Donna Karan DKNY Summer 2008 Tommy Hilfiger Tommy Girl Jacadi Jacadi Otto Kern Signature Women Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Loewe Loewe L M. Micallef Floral Honore des Pres Love Coco Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel