Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Shiroi Annayake για γυναίκες

Shiroi Annayake για γυναίκες

Shiroi από Annayake είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Shiroi κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, Λευκά άνθη και Μαγιάτικο τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ νερόλι

Υλάνγκ Υλάνγκ Λευκά  άνθη Μαγιάτικο τριαντάφυλλο

νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shiroi by Annayake.

Shiroi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annayake Shiroi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annayake Shiroi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shiroi by Annayake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shiroi by Annayake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvador Dali Purplelight L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Le Labo Rose 31 Bill Blass Couture 3 s.Oliver s.Oliver Women O Boticario Rhea Oriflame Miss O Fashion Princess Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Jeanne Arthes Romantic Story Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum Kate Walsh Boyfriend