Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Tomo Annayake για άνδρες

Tomo Annayake για άνδρες

ταμπάκο
Tomo Annayake για άνδρες Εικόνες Tomo Annayake για άνδρες Εικόνες

Tomo από Annayake είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Tomo κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Λεβάντα και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, φασκόμηλο και ταμπάκο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, σπόρος Τόνκα, μαύρος μόσχος και Βενζόη.

δεντρολίβανο Λεβάντα Εσπεριδοειδή

κόλιανδρος φασκόμηλο ταμπάκο

λάβδανο σπόρος Τόνκα μαύρος μόσχος Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tomo by Annayake.

Tomo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annayake Tomo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annayake Tomo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tomo by Annayake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tomo by Annayake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Pi Christian Dior Dune David & Victoria Beckham Signature for Him Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Serge Lutens Feminite du Bois Le Labo Oud 27 Diesel Only The Brave Music Animation Red Flower Organic Perfume Guaiac DSH Perfumes Vintage Patchouly Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir Sonoma Scent Studio Incense Pure Avon Turn 4XT