Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Tsukimi Annayake για γυναίκες

Tsukimi Annayake για γυναίκες

κανέλα
Tsukimi Annayake για γυναίκες Εικόνες Tsukimi Annayake για γυναίκες Εικόνες

Tsukimi από Annayake είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Tsukimi κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, σανδαλόξυλο, δαμάσκηνο, Κεχριμπάρι, Κανέλα, Βιολέτα, Βανίλια, γιασεμί, ηλιοτρόπιο και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανίλια.

γκρειπ φρουτ λεμόνι

Γαρύφαλλο σανδαλόξυλο δαμάσκηνο Κεχριμπάρι Κανέλα Βιολέτα Βανίλια γιασεμί ηλιοτρόπιο Κέδρος

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tsukimi by Annayake.

Tsukimi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annayake Tsukimi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annayake Tsukimi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tsukimi by Annayake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tsukimi by Annayake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Chanel Pour Monsieur Concentree Iceberg Light Fluid Iceberg Man Cacharel Noa Gold Bond No 9 Brooklyn biehl parfumkunstwerke mb03 Smell Bent Desperado Fiorucci Pin Up I M Spicy Bijan B Exquisite for Men LR LR Classics Hawaii