Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο « Ομάδες

Anne Pliska Anne Pliska για γυναίκες

Anne Pliska Anne Pliska για γυναίκες

Anne Pliska Anne Pliska για γυναίκες Εικόνες Anne Pliska Anne Pliska για γυναίκες Εικόνες Anne Pliska Anne Pliska για γυναίκες Εικόνες Anne Pliska Anne Pliska για γυναίκες Εικόνες

Anne Pliska από Anne Pliska είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Anne Pliska κυκλοφόρησε το έτος 1987. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, πορτοκάλι , πατσουλί, Μόσχος, Βανίλια, Περγαμόντο και Γεράνι.

Κεχριμπάρι πορτοκάλι πατσουλί Μόσχος Βανίλια Περγαμόντο Γεράνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Anne Pliska by Anne Pliska.

Anne Pliska Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Anne Pliska Anne Pliska fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Anne Pliska Anne Pliska, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Anne Pliska by Anne Pliska. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Anne Pliska by Anne Pliska αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Escada Escada pour Homme Escada Escada Collection Rochas Byzantine Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Todd Oldham Todd Oldham Shaik Opulent Shaik Classic No 77 Gai Mattiolo That's Amore! Lui Diptyque L'Eau Demeter Fragrance Junior Mints Fresh Tobacco Caramel Jardin de France Angelique Ted Lapidus Lapidus Pour Homme