Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο « Ομάδες

Ambre Fétiche Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες

Ambre Fétiche Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

καπνιστό
Ambre Fétiche Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambre Fétiche Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambre Fétiche Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambre Fétiche Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambre Fétiche Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambre Fétiche Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambre Fétiche Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Ambre Fétiche από Annick Goutal είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ambre Fétiche κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ambre Fétiche έχει δημιουργηθεί από Isabelle Doyen και Camille Goutal. Οι νότες κορυφής είναι λάβδανο, θυμίαμα, στίραξ, Κεχριμπάρι και Βανίλια; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα και Βενζόη; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Βανίλια, Γεράνι και πατσουλί.

λάβδανο θυμίαμα στίραξ Κεχριμπάρι Βανίλια

ίριδα Βενζόη

δέρμα Βανίλια Γεράνι πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre Fétiche by Annick Goutal.

Ambre Fétiche Σχόλια Αρωμάτων

Amber
Amber

Το λιβανι είναι δυνατό παρολο που το όνομα του αναφέρεται στο άμπερ.
Δεν είναι ζεστό οπως θα το ήθελα.
Ειναι το πιο δυνατο άρωμα που εχω βαλει.
Μου έδωσαν ένα δείγμα αλλά δεν είναι το άρωμα που ψαχνω, άσε που μυρίζει αντρικό.

Jun
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annick Goutal Ambre Fétiche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annick Goutal Ambre Fétiche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre Fétiche by Annick Goutal. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre Fétiche by Annick Goutal αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Thierry Mugler Eau de Star Davidoff Relax Annick Goutal Myrrhe Ardente Caron Bellodgia Bois 1920 Sutra Ylang Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Yves Rocher Venise Fendi Theorema Esprit d`Ete M. Micallef Shanaan Rasasi Al Oudh Al Mumaiz Six Scents Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M