Σχεδιαστές » A » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Des Lys Annick Goutal για γυναίκες

Des Lys Annick Goutal για γυναίκες

Το είχα : 1

απαλό πικάντικο

Des Lys από Annick Goutal είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Des Lys κυκλοφόρησε το έτος 2003. Το άρωμα περιέχει κρίνος, κισσός και κασσία.

κρίνος κισσός κασσία

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Des Lys by Annick Goutal.

Des Lys Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annick Goutal Des Lys fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annick Goutal Des Lys, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Des Lys by Annick Goutal. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Des Lys by Annick Goutal αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Azzaro Orange Tonic Annick Goutal Le Chevrefeuille Police Wings Femme Givenchy Oblique Fast Forward Penhaligon`s Lily of the Valley JoAnne Bassett Petit Trianon Creed Aubepine Acacia Stacked Style Baroque Bleu TerraNova Sakura and Green Tea Project D by Dannii and Tabitha Dawn Intelligent Nutrients Focus Strange Invisible Perfumes Fair Verona