Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Heure Exquise Annick Goutal για γυναίκες

Heure Exquise Annick Goutal για γυναίκες

Heure Exquise Annick Goutal για γυναίκες Εικόνες

Heure Exquise από Annick Goutal είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Heure Exquise κυκλοφόρησε το έτος 1984. Heure Exquise έχει δημιουργηθεί από Annick Goutal και Isabelle Doyen. Το άρωμα περιέχει ίριδα, υάκυνθος, σανδαλόξυλο, γάλβανο, Βανίλια και τριαντάφυλλο.

ίριδα υάκυνθος σανδαλόξυλο γάλβανο Βανίλια τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Heure Exquise by Annick Goutal.

Heure Exquise Σχόλια Αρωμάτων

Heure Exquise by Annick Goutal 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annick Goutal Heure Exquise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annick Goutal Heure Exquise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Heure Exquise by Annick Goutal. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Heure Exquise by Annick Goutal αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Crystalline Avon Individual Blue Mary Kay Journey By Kilian Beyond Love Morgane le Fay Pink Nina Ricci Capricci Gale Hayman So Delicious Women M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Revlon Fleurs de Jontue Lotus de Nuit Jill Stuart Jasmin Fleur Peter Andre Mysterious Girl Royal Apothic Versailles Afternoon