Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Ninfeo Mio Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες

Ninfeo Mio Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες

Ninfeo Mio Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ninfeo Mio Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Ninfeo Mio από Annick Goutal είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ninfeo Mio κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Kίτρο, Αμάλφι λεμόνι, γάλβανο, Πετιτ γκρέιν και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι Φύλλο Συκιάς και Μαστίχα; η νότα της βάσης είναι νότες ξύλων.

Kίτρο Αμάλφι λεμόνι γάλβανο Πετιτ γκρέιν Νεράντζι

Φύλλο Συκιάς Μαστίχα

νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ninfeo Mio by Annick Goutal.

Ninfeo Mio Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annick Goutal Ninfeo Mio fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annick Goutal Ninfeo Mio, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ninfeo Mio by Annick Goutal. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ninfeo Mio by Annick Goutal αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Davidoff Cool Water Deep Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber Givenchy Pi Fraiche Antonio Puig Quorum Perry Ellis Perry Ellis Sergio Tacchini Experience Discovery Collistar Acqua Attiva Arno Sorel Black Line Kenzo Kenzo Homme  Boisee The Different Company De Bachmakov