Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Rose Pompon Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες

Rose Pompon Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες

Rose Pompon Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες Βίντεο
Rose Pompon Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Rose Pompon Annick Goutal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Rose Pompon από Annick Goutal είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Rose Pompon κυκλοφόρησε το έτος 2016. Rose Pompon έχει δημιουργηθεί από Camille Goutal και Philippine Courtière. Οι νότες κορυφής είναι βατόμουρο, Φραγκοστάφυλλο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και ρόζ παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος και πατσουλί.

βατόμουρο Φραγκοστάφυλλο ροζ πιπέρι

τριαντάφυλλο ρόζ παιώνια

Μόσχος Κέδρος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose Pompon by Annick Goutal.

Rose Pompon Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Annick Goutal Rose Pompon fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Annick Goutal Rose Pompon, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose Pompon by Annick Goutal. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose Pompon by Annick Goutal αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gabriela Sabatini Elegance Joop! All About Eve Jesus Del Pozo In Black Exte J`S Exte Woman Liz Claiborne Spark Seduction Saint Amour Si Pure Montale Fruits of the Musk MDCI Parfums Peche Cardinal O Boticario Floratta in Rose Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete Fresh Memoirs of a Geisha Clinique Clinique Happy In Bloom 2011