Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Orange Blossom, Lilac & Jasmine Antica Farmacista για γυναίκες

Orange Blossom, Lilac & Jasmine Antica Farmacista για γυναίκες

Orange Blossom, Lilac & Jasmine από Antica Farmacista είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, κρίνος και γιασεμί; οι μεσαίες νότες είναι Αμάλφι λεμόνι και Μανταριν ορανζ; οι νότες της βάσης είναι Βανιλια και Μόσχος.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής κρίνος γιασεμί

Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ

Βανιλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Orange Blossom, Lilac & Jasmine by Antica Farmacista.

Orange Blossom, Lilac & Jasmine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Orange Blossom, Lilac & Jasmine by Antica Farmacista. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Orange Blossom, Lilac & Jasmine by Antica Farmacista αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Initial Lancome Miracle Giorgio Armani Armani Code Elixir Lalique Claire de Nilang L`Occitane en Provence Rose & Reine Annick Goutal Rose Absolue Paul Smith Paul Smith Floral Histoires de Parfums 1876 Nicolas Danila Polynesian Gardens Tsi-La Organic Fiori d`Arancio Oriflame Lucia Saffron James Ipo