Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Orange Blossom, Lilac & Jasmine Antica Farmacista για γυναίκες

Orange Blossom, Lilac & Jasmine Antica Farmacista για γυναίκες

Orange Blossom, Lilac & Jasmine από Antica Farmacista είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, κρίνος και γιασεμί; οι μεσαίες νότες είναι Αμάλφι λεμόνι και Μανταριν ορανζ; οι νότες της βάσης είναι Βανιλια και Μόσχος.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής κρίνος γιασεμί

Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ

Βανιλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Orange Blossom, Lilac & Jasmine by Antica Farmacista.

Orange Blossom, Lilac & Jasmine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Orange Blossom, Lilac & Jasmine by Antica Farmacista. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Orange Blossom, Lilac & Jasmine by Antica Farmacista αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Eau Legere Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Emanuel Ungaro Apparition Sky Montana Suggestion Eau Cuivree Adidas Adidas Originals pour Femme Cafe Parfums Cafe Green Acca Kappa Mimosa CnR Create Taurus O Boticario Ops! Fashion Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Rasasi Opera Kristen Michele Fleurs Blanches