Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Tiempe Passate Antonia`s Flowers για γυναίκες και άνδρες

Tiempe Passate Antonia`s Flowers για γυναίκες και άνδρες

Tiempe Passate Antonia`s Flowers για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Tiempe Passate από Antonia`s Flowers είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Tiempe Passate κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Norbert Bijaoui. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Περγαμόντο, Κλημεντίνη, βάμμα ρόδου και Κέδρος.

Κεχριμπάρι Περγαμόντο Κλημεντίνη βάμμα ρόδου Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tiempe Passate by Antonia`s Flowers.

Tiempe Passate Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Antonia`s Flowers Tiempe Passate fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Antonia`s Flowers Tiempe Passate, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tiempe Passate by Antonia`s Flowers. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tiempe Passate by Antonia`s Flowers αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Abinoam Cobice Paco Rabanne Black XS for Her Montale White Aoud Jette Joop Jette Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Liz Claiborne Curve Connect for Men Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Laura Ashley Exotic Amber Vera Wang Vera Wang Anniversary Novae Plus Sky Blue Mayssa Mayssa Oriflame Volare Wisteria