Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Tiempe Passate Antonia`s Flowers για γυναίκες και άνδρες

Tiempe Passate Antonia`s Flowers για γυναίκες και άνδρες

Tiempe Passate Antonia`s Flowers για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Tiempe Passate από Antonia`s Flowers είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Tiempe Passate κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Norbert Bijaoui. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Περγαμόντο, Κλημεντίνη, βάμμα ρόδου και Κέδρος.

Κεχριμπάρι Περγαμόντο Κλημεντίνη βάμμα ρόδου Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tiempe Passate by Antonia`s Flowers.

Tiempe Passate Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Antonia`s Flowers Tiempe Passate fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Antonia`s Flowers Tiempe Passate, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tiempe Passate by Antonia`s Flowers. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tiempe Passate by Antonia`s Flowers αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cerruti Cerruti 1881 Blanc Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Jennifer Lopez Deseo Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women Guerlain Quand Vient La Pluie Esteban Tourbillon de thé Revlon Fire & Ice Cool Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Gap Close Stendhal Elixir Noir Crabtree & Evelyn Iris Jeanne Arthes CO2 Pink Label