Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Diavolo Antonio Banderas για άνδρες

Diavolo Antonio Banderas για άνδρες

Το έχω: 3 Το είχα : 2

Diavolo από Antonio Banderas είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Diavolo κυκλοφόρησε το έτος 1997. Diavolo έχει δημιουργηθεί από Rosendo Mateu και Alain Muraour. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, πράσινα φύλλα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, πιπέρι και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ πράσινα φύλλα Περγαμόντο

πατσουλί πιπέρι Γεράνι

δέρμα σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Diavolo by Antonio Banderas.

Diavolo Σχόλια Αρωμάτων

imaginos
imaginos

Μία φθηνή έκδοση της christian dior fahrenheit λιγότερο έντονη και με λιγότερη διάρκεια.

Oct
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Antonio Banderas Diavolo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Antonio Banderas Diavolo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Diavolo by Antonio Banderas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Diavolo by Antonio Banderas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Krizia My Africa Liz Claiborne Bora Bora Exotic for Men Diptyque L'Autre S.T. Dupont Signature for Men Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Ted Baker X2O Extraordinary for Men Annayake Miyabi Man John Richmond John Richmond for Men D.S. & Durga East Mid East Nickel Suzy Panty Hilde Soliani Saaliiisssiimo Memo Manoa