Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Agua Lavanda Antonio Puig για άνδρες

Agua Lavanda Antonio Puig για άνδρες

Το είχα : 1

Agua Lavanda Antonio Puig για άνδρες Εικόνες

Agua Lavanda από Antonio Puig είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Agua Lavanda κυκλοφόρησε το έτος 1940. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Λεβάντα και δεντρολίβανο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, βρύα δριός, Μόσχος και σπόρος Τόνκα.

Περγαμόντο Λεβάντα δεντρολίβανο

μοσχοκάρυδο Γεράνι

Κέδρος βρύα δριός Μόσχος σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Agua Lavanda by Antonio Puig.

Agua Lavanda Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Antonio Puig Agua Lavanda fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Antonio Puig Agua Lavanda, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Agua Lavanda by Antonio Puig. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Agua Lavanda by Antonio Puig αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Roberto Cavalli Just Cavalli Him Givenchy Xeryus Cerruti Cerruti Pour Homme Christian Dior Fahrenheit 0 Degree Bijan Bijan Black for Men Diptyque Eau d'Elide Charles Jourdan Un Homme Aramis Surface B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty Jean Charles Brosseau The Brun Jaguar Jaguar Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux