Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose d'Anouk Antonio Puig για γυναίκες

Rose d'Anouk Antonio Puig για γυναίκες

Rose d'Anouk από Antonio Puig είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rose d'Anouk κυκλοφόρησε το έτος 2001. Η νότα κορυφής είναι Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα και πιπέρι; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Μανταριν ορανζ

τριαντάφυλλο Βιολέτα πιπέρι

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose d'Anouk by Antonio Puig.

Rose d'Anouk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Antonio Puig Rose d'Anouk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Antonio Puig Rose d'Anouk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose d'Anouk by Antonio Puig. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose d'Anouk by Antonio Puig αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gabriela Sabatini Daylight Liz Claiborne Curve Soul Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Luciano Soprani Luciano Soprani Donna Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Trance Essence Pink Kat Serge Lutens Tubereuse Criminelle Parfumerie Generale PG15 Ilang Ivohibe CnR Create Taurus Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Presque Nue In The Nude Almost Roxana Illuminated Perfume Rosa Anthousa White Tuberose