Σχεδιαστές » A » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Thais Antonio Puig για γυναίκες

Thais Antonio Puig για γυναίκες

aquatic
ozoνώδες

Thais από Antonio Puig είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Thais κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Η νότα κορυφής είναι Υδάτινες νότες; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, φύλλο βιολέτας και τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Υδάτινες νότες

κρίνο της κοιλάδας φύλλο βιολέτας τριαντάφυλλο

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Thais by Antonio Puig.

Thais Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Antonio Puig Thais fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Antonio Puig Thais, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Thais by Antonio Puig. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Thais by Antonio Puig αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Hermes Un Jardin En Mediterranee Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 O Boticario Nativa Spa  Violet + White Sandal Ayala Moriel l'Écume des Jours Melange Perfume Roll-On Perfume No. 4 Modigliani Paradiso Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour Vapro International Rampage 100% Love Eau D`Italie Au Lac Liz Claiborne Curve Wave Bobbi Brown Beach