Σχεδιαστές » A » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Thais Dreams Antonio Puig για γυναίκες

Thais Dreams Antonio Puig για γυναίκες

Thais Dreams από Antonio Puig είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Thais Dreams κυκλοφόρησε το έτος 2001. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μπαμπού, νότες πρασίνου και Νότες Ανθών; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, παιώνια, κρίνο της κοιλάδας και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Μπαμπού νότες πρασίνου Νότες Ανθών

γιασεμί τριαντάφυλλο παιώνια κρίνο της κοιλάδας ροδάκινο

σανδαλόξυλο Βανίλια Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Thais Dreams by Antonio Puig.

Thais Dreams Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Antonio Puig Thais Dreams fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Antonio Puig Thais Dreams, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Thais Dreams by Antonio Puig. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Thais Dreams by Antonio Puig αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Gucci Envy Me 2 Police Wings Femme Avon Be Spontaneous Parfums Elite Elite Gold Limited Edition Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Monyette Paris Coquette Tropique Floris Seringa Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Violette - Menthe Boadicea the Victorious Delicate TerraNova Sakura and Green Tea St. John White Camellia Jeanne Arthes Boum Muscat