Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Light Anya`s Garden για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
κίτρινο φλόραλ
Light Anya`s Garden για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Light από Anya`s Garden είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Anya McCoy. Το άρωμα περιέχει Kίτρο, γκρειπ φρουτ, Aγλαϊα, αμμόχορτο, Ολίβανο, ιουνίπερος, νερολί Τυνησίας και Ζωϊκό Άμπερ.

Kίτρο γκρειπ φρουτ Aγλαϊα αμμόχορτο Ολίβανο ιουνίπερος νερολί Τυνησίας Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Light by Anya`s Garden.

Light Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Anya`s Garden Light fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Anya`s Garden Light, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Light by Anya`s Garden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Light by Anya`s Garden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
L`Occitane en Provence Eau du Badian Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Creed Royal Ceylan Shu Uemura Fleur de Source Lush Karma Fresh Citron de Vigne Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Eclectic Collections Factor Tallulah Jane 333 Keiko Mecheri Sanguine Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu