Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Moon Dance Anya`s Garden για γυναίκες

Moon Dance Anya`s Garden για γυναίκες

τουμπερόζα
Moon Dance Anya`s Garden για γυναίκες Εικόνες Moon Dance Anya`s Garden για γυναίκες Εικόνες Moon Dance Anya`s Garden για γυναίκες Εικόνες

Moon Dance από Anya`s Garden είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Moon Dance κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Anya McCoy. Οι νότες κορυφής είναι Βιολέτα και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τουμπερόζα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, ύραξ και οποπονάξ.

Βιολέτα μέντα

γιασεμί τουμπερόζα τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι ύραξ οποπονάξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Moon Dance by Anya`s Garden.

Moon Dance Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Anya`s Garden Moon Dance fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Anya`s Garden Moon Dance, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Moon Dance by Anya`s Garden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Moon Dance by Anya`s Garden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nina Ricci L'Eau du Temps Etro Musk Jette Joop Jette Heartbeat Benetton B. United Jeans Man Byredo Rose Noir Diptyque Tam Dao Borsalino Borsalino Pour Elle Apothia Pearl Parfums DelRae Mythique Amway Ancestry Morris Occhi Verdi Batik Novae Plus Sky Blue