Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Bronzed Apothia για γυναίκες και άνδρες

Bronzed Apothia για γυναίκες και άνδρες

salty
θαλασσινό
Bronzed Apothia για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Bronzed Apothia για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Bronzed από Apothia είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Bronzed κυκλοφόρησε το έτος 2015. Το άρωμα περιέχει θαλασσινές νότες, αλάτι, άνθη πορτοκαλιάς, Μόσχος, Περγαμόντο, γιασεμί, Σανγκουίνι και ροζ γκειπ φρουτ.

θαλασσινές νότες αλάτι άνθη πορτοκαλιάς Μόσχος Περγαμόντο γιασεμί Σανγκουίνι ροζ γκειπ φρουτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bronzed by Apothia.

Bronzed Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Apothia Bronzed fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Apothia Bronzed, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bronzed by Apothia. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bronzed by Apothia αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Victoria`s Secret Pink Beach Miss Sixty Miss CnR Create Virgo Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas S. Cute Sweet Amour Green Apple Victoria`s Secret Pear Glace Biotherm Eau de Paradis Ulric de Varens Mini Varens 29 Romeo Gigli Romeo Eau Fraiche Kristel Saint Martin Orientalia Garage Alexia