Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Pearl Apothia για γυναίκες

Pearl Apothia για γυναίκες

Pearl Apothia για γυναίκες Εικόνες

Pearl από Apothia είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pearl κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Stephen Nilsen. Η νότα κορυφής είναι φρούτο Γιούζου; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, γιασεμί και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι ρίζωμα ίρις, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

φρούτο Γιούζου

παιώνια γιασεμί αγιόκλημα

ρίζωμα ίρις Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pearl by Apothia.

Pearl Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Apothia Pearl fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Apothia Pearl, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pearl by Apothia. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pearl by Apothia αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chopard Infiniment Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced D`Orsay La Dandy Salvador Dali Purplelight Michael Kors Michael Kors Montale Aoud Collection - Aoud Flowers Kenzo Unidentified Fragrance Object Miya Shinma Kaze Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Molinard Lavande Kristel Saint Martin Parfum D'Or I Profumi di Firenze Dolceamaro