Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Lindenblossom April Aromatics για γυναίκες

Lindenblossom April Aromatics για γυναίκες

μέλι
Lindenblossom April Aromatics για γυναίκες Εικόνες Lindenblossom April Aromatics για γυναίκες Εικόνες

Lindenblossom από April Aromatics είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Tanja Bochnig. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι άνθη λάιμ (φιλύρας) και μανόλια;

Εσπεριδοειδή

άνθη λάιμ (φιλύρας) μανόλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lindenblossom by April Aromatics.

Lindenblossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με April Aromatics Lindenblossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με April Aromatics Lindenblossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lindenblossom by April Aromatics. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lindenblossom by April Aromatics αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Gres Cabotine L`Erbolario Fiorichiari Natura Amor America Paramela Jardin de France Chevrefeuille Salvador Dali Little Kiss Cherry Givenchy Very Irresistible Summer Sorbet Lolita Lempicka Eau de Desir Cliff Richard Summer Holiday Skeem Vintage Peony Nazareno Gabrielli Nazareno Roger Vivier L' Iris